Vi opsamler cookies til at gøre oplevelsen bedre. Når du benytter vores website, giver du samtykke til anvendelsen af cookies. Læs mere.
MANFROTTO VR Sugekop med Spigot
VR Sugekop med Spigot
• Sugekop til en flad, ikke-porøs overflade
• Kulglehoved med spigot til forskellige kamerapositioner
• Duplex 5/8" spigot adapter inkluderet
• Ekstremt robust fastholdelsesmekanisme med sikkerhedsstift
• Max. belastning op til 2 kg
VR Sugekop med Spigot er perfekt til brug på en flad, ikke-porøs overflade. Den leveres komplet med en 5/8" adapterspigot af slidstærkt, letvægts messing, som ikke vil ruste eller forringes over tid. Spidsens tosidede design giver den alsidighed at man kan vælge mellem en 1/4" eller en 3/8" fastgørelse afhængigt af det tilbehør der anvendes i kombination med sugekoppen.
Sugekoppen er udstyret med et kuglehoved.
Den er fremragende til brug med 360° kameraer på flade overflader, med eller uden forlængelsesbom.
Kamera Type 360 Virtual Reality
Farve Sort
Materiale Aluminium; Gummi
Max. Belastning 2 kg
Vægt i kg 1.3
Leverandør Nr MCUPVR
| Producent | Manfrotto |
|---|---|
| Antal på lager i butik | 0 |
| Beskrivelse | VR Sugekop med Spigot VR Sugekop med Spigot er perfekt til brug på en flad, ikke-porøs overflade. Den leveres komplet med en 5/8" adapterspigot af slidstærkt, letvægts messing, som ikke vil ruste eller forringes over tid. Spidsens tosidede design giver den alsidighed at man kan vælge mellem en 1/4" eller en 3/8" fastgørelse afhængigt af det tilbehør der anvendes i kombination med sugekoppen. Den er fremragende til brug med 360° kameraer på flade overflader, med eller uden forlængelsesbom. Kamera Type 360 Virtual Reality Farve Sort Materiale Aluminium; Gummi Max. Belastning 2 kg Vægt i kg 1.3 Leverandør Nr MCUPVR |
Hjemmeside: https://www.manfrotto.com/
E-mail: -
Telefon: +390424555855
Adresse: Via Valsugana 100, 36022 Cassola (V)
Land: Italien